فمینیست های ایرانی

آخرین نظرات

همیشه گفته ایم که نمایندگان زن، عمدتا رویکرد فمینیستی دارند و با عضویت در فراکسیون زنان، رویکرد و مطالبات جنسیتی خویش را پیگیری می کنند. گفته بودیم که فمینیسم جامعه را به نابودی می کشاند. به حرف زدن نمی شود در مصاحبه ای گفت مسئولان باید مشکل بیکاری جوانان را حل کنند ولی در عمل مطالبات فمینیستی را دنبال کنیم که به مشکلات جوانان دامن بزند.
سکینه عمرانی
خانم سکینه عمرانی که پیروزی خود را در مجلس مدیون زیر پرچم ولایت فقیه بودن است باید سخنان ایشان مبنی بر الگو قرار ندادن الگوهای غربی را مد نظر قرار دهد.

همین طوری با سیاست های فمینیستی، پوست پسران برای ازدواج با دختران با مهریه و آداب و رسوم سنگین کنده می شود و کمتر پسری است که زیر بار مسئولیت سنگین ازدواج برود. بعد دخترهایی که با اشتغال شان فرصت اشتغال را از پسران هم سنشان گرفته اند و هم اکنون وضع مالی مناسبی پیدا کرده اند و مستقل شده اند و زندگی مستقل و جدا تشکیل داده اند باید از نظر این نماینده زن مجلس مورد حمایت دولت قرار بگیرند؟ دخترانی که با روحیه مردانه شان و به خاطر ملاک سر سخت شان حاضر نیستند با پسران و مردان ازدواج کنند و شرایط سنگینی برای ازدواج در نظر می گیرند. ولی از نظر این نماینده زن به جای آنکه از مردان حمایت شود تا بتوانند ازدواج کنند می بایست از «دختران مجردی» حمایت شود که توانایی مالی مستقل زیستن را پیدا کرده اند!! عجیب است! پس پسر ها و مردان جوانی که به خاطر بیکاری فرصت ازدواج را از دست داده اند و توانایی اداره زندگی ندارند چه می شود؟

جالب است که یک سایت خبری از عملکرد این خانم انتقاد کرده است که چرا به مشکلات شهرش توجهی ندارد؟
http://sahebnews.ir/41182/صرفا-برای-یادآوری-نماینده-سمیرم.htm 

اسناد:
اصل خبر در خبرگزاری فارس: لینک / عکس

۹۳/۱۱/۰۷
مدیر

نظرات  (۳)

۰۷ بهمن ۹۳ ، ۱۵:۴۱ سامان امامی
سلام
من بارها از شما در انجمن خواسته بودم وبلاگ بزنید که خدا را شکر زدید. نظراتتان خیلی دلسوزانه و از ته قلب بود. من شما را لینک کردم. اگر خواستید تبادل شماره تلفن و ... را با من و آقای میلاد حمیدی و منافی و ... داشته باشید. چون ما شماره هم رو داریم.
۰۷ بهمن ۹۳ ، ۱۵:۴۴ سامان امامی
شما هم هم من و هم میلاد حمیدی رو لینک کنید. بازدید هممون بالاتر میره.
۰۷ بهمن ۹۳ ، ۱۵:۴۵ سامان امامی
شما را با نام فمنینیسم و ارتش سری روشنفکران لینک کردم

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی